Paskutiniai straipsniai

Vytautas Zenkevičius – UAB „TechnikaNamams.lt“ Direktorius

2017-07-26

Profesionalus UAB „Pretendentas“ kolektyvas visada operatyviai ir atsakingai sprendžia iškilusias problemas, esant poreikiui visada kompetentingai pataria, pakonsultuoja. Vienas atsakingiausių ir geriausių tiekėjų, didmenininkų Lietuvoje. Ačiū už nuoširdų bendradarbiavimą.

Remigijus Nacevičius – Franke atstovas Lietuvoje

2017-07-24

Su „Pretendentu” dirbame palyginti nesenai, tačiau jau dabar galime džiaugtis mūsų augančiu bendradarbiavimu bei tolesniu potencialu. Įmonė patikima, inovatyvi, o svarbiausia atsakingi ir malonūs žmonės su kuriais įdomu dirbti.

www.radausa.lt kolektyvas

Vertiname ir džiaugiamės turėdami tokį profesionalų partnerį kaip UAB Pretendentas! Operatyvus darbas ir atsakingas požiūris, supratimas ir geranoriškumas, profesionalūs patarimai. Džiaugiamės, kad kompetetingas UAB Pretendentas kolektyvas visuomet stengiasi operatyviai ir sklandžiai spręsti iškilusius klausimus.

UAB „Mes – Jums“

UAB „Pretendentas“ – patikimas verslo partneris, galintis didžiuotis talentingų bei profesionalių darbuotojų komanda. Džiaugiamės, turėdami galimybę bendradarbiauti ir kartu nuosekliai siekti užsibrėžtų tikslų.

Rita Subačienė

2016-12-14

„Tai vienas geriausių pirkinių, kuris buvo įsigytas paskutiniu dviejų metų laikotarpyje. Tikrai rekomenduoju visiems, kas ieško kavos aparato. Jūsų apatarnavimu taip pat esame patenkinti.”