Apie mus

Istorija

UAB „Pretendentas“ įkurta 1998 m. vasario 11 dieną. Savo veiklą pradėjo buitinių prietaisų didmeninės prekybos rinkoje. Per tiek laiko bendrovė subūrė jauną ir progresyvų kolektyvą, mokantį ne tik profesionaliai atlikti savo pareigas ir užduotis, bet ir palaikyti draugišką, pozityvią atmosferą darbe bei linksmai ir įdomiai leisti laisvalaikį. UAB „Pretendentas“ pirmoji rinkoje įkūrė buitinių prietaisų elektroninę parduotuvę (www.naminukas.lt). Progresyvioje kompanijoje – progresyvūs sprendimai: visa vadybos ir apskaitos informacija įmonėje visiškai kompiuterizuota, sukurta B2B sistema darbui su partneriais. Visa tai padeda bendrovei palaikyti gerą, kokybišką ir greitą aptarnavimą.
2008 metų lapkričio mėnesį įkurtas „Naminuko“ salonas Vilniuje. 2013 metais pradėjo veikti el. parduotuvė www.ejura.lt – išskirtinai tik aukščiausią kokybę turinčiai, šveicarų kompanijos „JURA“, produkcijai . O 2014 metais atvėrė duris puikus kavos aparatų prekybos salonas ir Klaipėdoje. 2017 metais bendrovė tapo oficialiu šveicarų kavos aparatų gamintojo „Schaerer“ atstovu Lietuvoje ir Latvijoje, taip pat praplėtė savo asortimentą, bei pradėjo prekiauti pasaulyje lyderiaujančių prekinių ženklų: „Miele“, „Nivona“, „Siemens“ produkcija. Tais pačiais metais salonai atsinaujino, pakeitė pavadinimą į „Sorpreso“, (iš italų kalbos „Sorpeso“ reiškia: nuostabą), bei išleido ypatingai kavos mėgėjų vertinamą šviežiai skrudintų kavos pupelių kolekciją. 2017 – ųjų metų pabaigoje įmonė atidarė „Sorpreso“ saloną Alytuje, o gretimais įkūrė ypač modernų kavos aparatų servisą, kuriame dirba vieni profesionaliausių kavos aparatų serviso meistrų visoje Lietuvoje.

Vertybės

• Žmogus – tai neišsenkantis gyvybės šaltinis, unikalus, nepakartojamas ir individualus, suteikiantis aplinkai ir bendrovei savo spalvą.
• Laisvė. Kiekvienas žmogus ir kiekviena bendrovė turi laisvę saviraiškai, kūrybai ir realizacijai, savitam žvilgsniui ir idėjoms, augimui ir tobulėjimui.
• Pažinimas ir smalsumas – neįkainojamos vertybės, skatinančios ir padedančios augti, tobulėti ir keistis.
• Materialinė ir dvasinė gerovė. Materijos ir dvasios vertybių harmonijoje galima rasti pilnatvę, ramybę ir pasitenkinimą. Svarbu ne tiktai gera finansinė žmonių motyvacija, bet ir bendrovės vidinė atmosfera bei galimybė įgyvendinti savo vidinius ieškojimus.
• Grožis – vertingas ne mažiau nei techninis progresas ar kitos proto galios sukurtos vertybės. Grožis įkvepia ir suteikia sparnus svajonėms ir naujoms idėjoms. Todėl labai svarbi yra darbo estetinė atmosfera bei žmonių estetinis lavinimas.

Misija

• Padėti žmonėms kurti gerovę ir naują gyvenimo kokybę, nes mūsų parduodama produkcija ne tik palengvina buitį, kuria jaukumą namuose, bet ir išlaisvina žmogaus laiką nuo buitinių rūpesčių. Šį laiką kiekvienas gali panaudoti savęs tobulinimui ir augimui, tokiu būdu keldamas savo ir savo artimųjų gyvenimo kokybę.
• Suteikti partneriams kokybišką, profesionalų, progresyvų ir greitą aptarnavimą, taikant įmonėje naujausias technologines galimybes. Palaikyti glaudų ryšį, gerą bendravimo atmosferą, reaguoti į partnerių prašymus.
• Sukurti palankią erdvę darbuotojų saviraiškai ir kūrybai bei profesiniam augimui.
• Rūpintis akcininkų interesais ir kurti pridėtinę vertę.

Socialiniai projektai

 

• UAB „Pretendentas” moka mokesčius valstybei, tokiu būdu prisidėdama prie bendros socialinės gerovės.

• 2016 metais UAB „Pretendentas” parėmė šias labdaringa, švietėjiška ir sportine ar kultūrine veikla užsiimančias organizacijas: VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai”, VšĮ „Žalioji media”, VšĮ „Sutyla”, VšĮ „Dienos namai”, VšĮ „Alytaus tinklinio klubą”, VšĮ „Alytaus kultūros ir komunikacijos centrą”, VšĮ „Padovanokime šypseną”, sporto klubas „Alytaus jotvingiai”, VšĮ „Altemsa”, VšĮ „Savanorystės spektras”, Alytaus miesto teatrą, Lietuvos invalidų biliardo asociacija „LIBA”, asociacija Alytaus vokalinė studija „Gluosnelė”, labdaros paramos fondą „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugiją”, visuomeninę organizaciją „Alytaus tautinių mažumų kultūros centrą”, visuomeninę organizaciją „Gelbėkite vaikus”, Lietuvos advokatūra, VšĮ „Alytaus miesto bendruomenės centrą”, VšĮ „Šventė visiems”, VšĮ „MTB riders club”, „Lietuvos neįgaliųjų sporto federaciją”.

• 2017 metais UAB „Pretendentas” parėmė šias organizacijas: Kauno miesto neįgaliųjų draugija, VŠĮ „Dienos namai“, Vilties erdvės bendruomenė, VŠĮ „Padovanokime šypseną“, labdaros ir paramos fondas: „SOS vaikų kaimai Lietuva“, VšĮ „Jaunimo linija“, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija, Alytaus tautinių mažumų kultūros centras, Lietuvos invalidų biliardo asociacija „LIBA“, VšĮ „Respublikinė jogos mokykla“, Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus regiono buhalterių asociacija, VšĮ „Altemsa“, VšĮ „Laipteliai“, VšĮ „Green Media“, Šilutės neįgaliųjų klubas „Negalia“, Alytaus miesto teatras, VšĮ „MTB Riders Club“, Lopšelis-darželis „Girinukas“, Vėžionių bendruomenė „Topolis“, VšĮ „Parama šeimai Dzūkijoje“.