Paskutiniai straipsniai

Greitis

2016-12-11

Nuolatos sandėliuose palaikomas prekių asortimentas bei bendradarbiavimas su logistikos kompanija „DPD Lietuva“ nulemia greitą aptarnavimą net atokiausiuose Lietuvos kampeliuose. Savo partnerius visoje Lietuvoje aptarnaujame per 1-3 darbo dienas.

Asortimentas

Įmonė turi didelius, kelių tūkstančių kvadratinių metrų sandėlius, kuriuose palaikomas visas deklaruojamų prekių asortimentas. Pirkimo skyrius nuolatos rūpinasi, kad prekes užsakius Jums nereiktų laukti.

Technologijos

Skirdami ypatingą dėmesį kokybiškam aptarnavimui investuojame į šiuolaikiškas, darbui skirtas informacines technologijas. Uždaroje B2B sistemoje jūs ne tik pasieksite visas jus dominančias prekes, atliksite užsakymą, bet ir lengvai stilinga forma paruošite komercinį pasiūlymą savo klientams su norimu kainų nustatymu. Taupydami savo klientų laiką ir žmogiškuosius resursus įdiegėme duomenų atidavimo ir priėmimo API programą, kuri ne …

Kompetencija

UAB „Pretendentas“ kolektyvas brandus ir profesionalus. Daugelis darbuotojų mūsų įmonėje dirba daugiau nei 7 ar 10 metų. Darbuotojai kasmet aplanko tarptautines parodas, kad savo klientams pristatytų pasaulio naujienas, tendencijas, supažindintų su naujais produktais ir vystymosi kryptimis. Kasmet lankomos gamintojų, kurių prietaisais prekiaujame, gamyklos, mokymai ir seminarai. Stengiamės ne tik patys sekti buitinių prietaisų rinkos naujienas, …

Servisas

UAB „Pretendentas” jau daug metų veikia garantinio remonto skyrius, kuris savo bei partnerių pagalbos dėka sprendžia kylančius garantinio ir pogarantinio aptarnavimo klausimus greitai ir efektyviai visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – kokybiškas, efektyvus ir greitas savo klientų aptarnavimas.

Specializacija

Mūsų darbas – aprūpinti Jus puikiais ir kokybiškais buitiniais prietaisais. UAB „Pretendentas” specializuojasi buitinės technikos rinkoje jau nuo 1998 metų. Visus šiuos metus fokusuojamės išskirtinai į buitinės technikos rinką, todėl galime Jums pasiūlyti laiko patikrintų gamintojų produktus bei puikų šių produktų priežiūrą.